2021 FANA World Cup: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Content added Content deleted
Line 1,769: | Line 1,769: | ||
<!-- Date-Place|Team 1|Score 1|Team 2|Score 2 --> |
<!-- Date-Place|Team 1|Score 1|Team 2|Score 2 --> |
||
<!-- round of 32 --> |
<!-- round of 32 --> |
||
|09 October – Mori|{{flag|Yster}}|3|{{flag|Lanovina}}|0 |
|09 October – {{flagicon|Namimori}} Mori|{{flag|Yster}}|3|{{flag|Lanovina}}|0 |
||
|09 October – Maehara|{{flag|Drevona}}|0|{{flag|Dýria}}|1 |
|09 October – {{flagicon|Namimori}} Maehara|{{flag|Drevona}}|0|{{flag|Dýria}}|1 |
||
|11 October – Hana|{{flag|Ninelie}}|X|{{flag|Moly-Boronia}}|X |
|11 October – {{flagicon|Qasentria}} Hana|{{flag|Ninelie}}|X|{{flag|Moly-Boronia}}|X |
||
|11 October – Mairault|{{flag|Frootania}}|X|{{flag|Flírskmasto}}|X |
|11 October – {{flagicon|Qasentria}} Mairault|{{flag|Frootania}}|X|{{flag|Flírskmasto}}|X |
||
|10 October – Isogai|{{flag|Jarea}}|X|{{flag|Neocastria}}|X |
|10 October – {{flagicon|Namimori}} Isogai|{{flag|Jarea}}|X|{{flag|Neocastria}}|X |
||
|10 October – Maehwa|{{flag|Zylofonija}}|X|{{flag|Decoria}}|X |
|10 October – {{flagicon|Namimori}} Maehwa|{{flag|Zylofonija}}|X|{{flag|Decoria}}|X |
||
|12 October – Kinsia|{{flag|Prunia}}|X|{{flag|Fordia}}|X |
|12 October – {{flagicon|Qasentria}} Kinsia|{{flag|Prunia}}|X|{{flag|Fordia}}|X |
||
|12 October – Seishin|{{flag|Ximbala}}|X|{{flag|Freyhurst}}|X |
|12 October – {{flagicon|Qasentria}} Seishin|{{flag|Ximbala}}|X|{{flag|Freyhurst}}|X |
||
|09 October – Sunwoo|{{flag|Sincuerello}}|1 (2)|{{flag|Hansaaria}}|1 (3) |
|09 October – {{flagicon|Namimori}} Sunwoo|{{flag|Sincuerello}}|1 (2)|{{flag|Hansaaria}}|1 (3) |
||
|09 October – Chikara City|{{flag|Qasentria}}|3|{{flag|Llort}}|1 |
|09 October – {{flagicon|Namimori}} Chikara City|{{flag|Qasentria}}|3|{{flag|Llort}}|1 |
||
|11 October – Suitsu, Marianne|{{flag|Aquia}}|X|{{flag|Evergreen}}|X |
|11 October – {{flagicon|Qasentria}} Suitsu, Marianne|{{flag|Aquia}}|X|{{flag|Evergreen}}|X |
||
|11 October – Hwidol|{{flag|Hwaesonna}}|X|{{flag|Niolskiaj}}|X |
|11 October – {{flagicon|Qasentria}} Hwidol|{{flag|Hwaesonna}}|X|{{flag|Niolskiaj}}|X |
||
|10 October – Asuka|{{flag|Lidonia}}|X|{{flag|Kazkya}}|X |
|10 October – {{flagicon|Namimori}} Asuka|{{flag|Lidonia}}|X|{{flag|Kazkya}}|X |
||
|10 October – Isogai|{{flag|Wedse}}|X|{{flag|Angostura}}|X |
|10 October – {{flagicon|Namimori}} Isogai|{{flag|Wedse}}|X|{{flag|Angostura}}|X |
||
|12 October – Marianne|{{flag|Torlova}}|X|{{flag|Levalle}}|X |
|12 October – {{flagicon|Qasentria}} Marianne|{{flag|Torlova}}|X|{{flag|Levalle}}|X |
||
|12 October – Gaoxiang|{{flag|Namimori}}|X|{{flag|Sirenforest}}|X |
|12 October – {{flagicon|Qasentria}} Gaoxiang|{{flag|Namimori}}|X|{{flag|Sirenforest}}|X |
||
<!-- round of 16 --> |
<!-- round of 16 --> |
||
|13 October – Maehara|{{flag|Yster}}|X|{{flag|Dýria}}|X |
|13 October – {{flagicon|Namimori}} Maehara|{{flag|Yster}}|X|{{flag|Dýria}}|X |
||
|15 October – Seishin|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
|15 October – {{flagicon|Qasentria}} Seishin|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
|14 October – Mori|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
|14 October – {{flagicon|Namimori}} Mori|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
|16 October – Hana|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
|16 October – {{flagicon|Qasentria}} Hana|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
|13 October – Cyrille-Toman|{{flag|Hansaaria}}|X|{{flag|Qasentria}}|X |
|13 October – {{flagicon|Namimori}} Cyrille-Toman|{{flag|Hansaaria}}|X|{{flag|Qasentria}}|X |
||
|15 October – Kinsia|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
|15 October – {{flagicon|Qasentria}} Kinsia|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
|14 October – Maehwa|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
|14 October – {{flagicon|Namimori}} Maehwa|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
|16 October – Suitsu, Marianne|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
|16 October – {{flagicon|Qasentria}} Suitsu, Marianne|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
<!-- quarter-finals --> |
<!-- quarter-finals --> |
||
|17 October – Cyrille-To,an|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
|17 October – {{flagicon|Namimori}} Cyrille-To,an|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
|18 October – Mori|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
|18 October – {{flagicon|Namimori}} Mori|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
|17 October - Hwidol|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
|17 October - {{flagicon|Qasentria}} Hwidol|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
|18 October - Mairault|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
|18 October - {{flagicon|Qasentria}} Mairault|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
<!-- semi-finals --> |
<!-- semi-finals --> |
||
|20 October - Chikara City|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
|20 October - {{flagicon|Namimori}} Chikara City|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
|21 October - Marianne|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
|21 October - {{flagicon|Qasentria}} Marianne|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
<!-- final --> |
<!-- final --> |
||
| |
|24 October - {{flagicon|Qasentria}} Gaoxiang|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
<!-- third place --> |
<!-- third place --> |
||
|23 October - Sunwoo|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
|23 October - {{flagicon|Namimori}} Sunwoo|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
}} |
}} |
||