2021 FANA World Cup: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Content added Content deleted
Kino.hisashi (talk | contribs) m (→Bracket) |
|||
Line 1,769: | Line 1,769: | ||
<!-- Date-Place|Team 1|Score 1|Team 2|Score 2 --> |
<!-- Date-Place|Team 1|Score 1|Team 2|Score 2 --> |
||
<!-- round of 32 --> |
<!-- round of 32 --> |
||
|09 October – |
|09 October – Mori|{{flag|Yster}}|X|{{flag|Lanovina}}|X |
||
|09 October – |
|09 October – Maehara|{{flag|Drevona}}|X|{{flag|Dýria}}|X |
||
|11 October – Hana|{{flag|Ninelie}}|X|{{flag|Moly-Boronia}}|X |
|11 October – Hana|{{flag|Ninelie}}|X|{{flag|Moly-Boronia}}|X |
||
|11 October – Mairault|{{flag|Frootania}}|X|{{flag|Flírskmasto}}|X |
|11 October – Mairault|{{flag|Frootania}}|X|{{flag|Flírskmasto}}|X |
||
|10 October – |
|10 October – Isogai|{{flag|Jarea}}|X|{{flag|Neocastria}}|X |
||
|10 October – |
|10 October – Maehwa|{{flag|Zylofonija}}|X|{{flag|Decoria}}|X |
||
|12 October – Kinsia|{{flag|Prunia}}|X|{{flag|Fordia}}|X |
|12 October – Kinsia|{{flag|Prunia}}|X|{{flag|Fordia}}|X |
||
|12 October – Seishin|{{flag|Ximbala}}|X|{{flag|Freyhurst}}|X |
|12 October – Seishin|{{flag|Ximbala}}|X|{{flag|Freyhurst}}|X |
||
|09 October – |
|09 October – Sunwoo|{{flag|Sincuerello}}|X|{{flag|Hansaaria}}|X |
||
|09 October – |
|09 October – Chikara City|{{flag|Qasentria}}|X|{{flag|Llort}}|X |
||
|11 October – Suitsu, Marianne|{{flag|Aquia}}|X|{{flag|Evergreen}}|X |
|11 October – Suitsu, Marianne|{{flag|Aquia}}|X|{{flag|Evergreen}}|X |
||
|11 October – Hwidol|{{flag|Hwaesonna}}|X|{{flag|Niolskiaj}}|X |
|11 October – Hwidol|{{flag|Hwaesonna}}|X|{{flag|Niolskiaj}}|X |
||
|10 October – |
|10 October – Asuka|{{flag|Lidonia}}|X|{{flag|Kazkya}}|X |
||
|10 October – |
|10 October – Isogai|{{flag|Wedse}}|X|{{flag|Angostura}}|X |
||
|12 October – Marianne|{{flag|Torlova}}|X|{{flag|Levalle}}|X |
|12 October – Marianne|{{flag|Torlova}}|X|{{flag|Levalle}}|X |
||
|12 October – Gaoxiang|{{flag|Namimori}}|X|{{flag|Sirenforest}}|X |
|12 October – Gaoxiang|{{flag|Namimori}}|X|{{flag|Sirenforest}}|X |
||
<!-- round of 16 --> |
<!-- round of 16 --> |
||
|13 October – |
|13 October – Maehara|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
|15 October – Seishin|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
|15 October – Seishin|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
|14 October – |
|14 October – Mori|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
|16 October – Hana|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
|16 October – Hana|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
|13 October – |
|13 October – Cyrille-Toman|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
|15 October – Kinsia|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
|15 October – Kinsia|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
|14 October – |
|14 October – Maehwa|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
|16 October – Suitsu, Marianne|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
|16 October – Suitsu, Marianne|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
<!-- quarter-finals --> |
<!-- quarter-finals --> |
||
|17 October – |
|17 October – Cyrille-To,an|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
|18 October – |
|18 October – Mori|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
|17 October - Hwidol|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
|17 October - Hwidol|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
|18 October - Mairault|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
|18 October - Mairault|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
<!-- semi-finals --> |
<!-- semi-finals --> |
||
|20 October - |
|20 October - Chikara City|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
|21 October - Marianne|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
|21 October - Marianne|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
<!-- final --> |
<!-- final --> |
||
|27 October - Gaoxiang|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
|27 October - Gaoxiang|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
<!-- third place --> |
<!-- third place --> |
||
|23 October - |
|23 October - Sunwoo|{{flag|TBA}}|X|{{flag|TBA}}|X |
||
}} |
}} |
||