LTFC: Difference between revisions
→FANA World Cup
Line 169:
| •
| •
| •
| •
| •
| •
| ''TBA''
! 0
!
|-
! Total (8 teams) !! 1 !! 1 !! 2 !! 1 !! 2 !! 5 !! TBD !! 12 !! 32
|
Line 169:
| •
| •
| •
| •
| •
| •
| ''TBA''
! 0
!
|-
! Total (8 teams) !! 1 !! 1 !! 2 !! 1 !! 2 !! 5 !! TBD !! 12 !! 32
|
edits